Zorganizuj pokaz
Reprezentujesz instytucję, która działa na rzecz upowszechniania kultury np. dom kultury, szkołę, kino, fundację stowarzyszenie i chciałbyś zorganizować ciekawy pokaz filmowy?

Wystarczy, że dysponujesz nawet kameralną salą dopasowaną do potrzeb projekcyjnych by z nami współpracować.


                     

 

Przejrzyj zasoby naszej filmoteki, wybierz tytuły o łącznym czasie trwania do 120 minut i wyślij nam listę na adres mailowy.

 

Stworzymy dla Ciebie unikalny pakiet wybranych przez Ciebie filmów i prześlemy na adres instytucji, którą reprezentujesz.

 

Jeśli chciałbyś uświetnić pokaz obecnością autora filmu lub współtworcy napisz nam o tym. Z przyjemnością zorganizujemy dla was spotkanie autorskie lub warsztaty filmowe z udziałem twórców filmów z naszej filmoteki.

 

               

 

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem FILMFORUM możemy również zorganizować dla was kompleksowe, trwające od kilku do kilkunastu dni warsztaty filmowe z udziałem najlepszych specjalistów oraz gwiazd branży filmowej. Szczegółowo o kompleksowych warsztatach przeczytacie tutaj.

 

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Współpracując z nami wspomagacie Polską twórczość niezależną.

 

 OFFBOX

   Promocja kina niezależnego

offbox@offbox.pl

Archiwum aktualności
Prowincjonalia mają charakter konkursu najlepszych polskich filmów fabularnych, telewizyjnych i dokumentalnych o tematyce wiejskiej i...
10.11.2012 w sobotę wieczorem poznaliśmy werdykt Jury 11. Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych oraz OFFowej...