PartnerzyFILMFORUM

 

Stowarzyszenie FILMFORUM jest ogólnopolską organizacją zajmującą się promocją kina niezależnego oraz jego twórców. Organizując festiwale, imprezy plenerowe, warsztaty i akcje promocyjne o różnego rodzaju charakterze, w różnych częściach kraju, FILMFORUM tworzy kompleksowy program promocji kina niezależnego na bardzo szerokiej płaszczyźnie, dając początkującym i utalentowanym filmowcom różnorakie możliwości prezentacji swoich dokonań (filmy fabularne, dokumenty, animacje, teledyski, videoarty itd.), weryfikacji umiejętności i zderzenia własnej twórczości z szerszą publicznością i innymi autorami.

 

FILMFORUM to także serwis internetowy (prowadzony od 1999 r.), który skupia wokół siebie liczną i różnorodną społeczność filmowców i miłośników kina niezależnego. Zadaniem serwisu jest archiwizacja zasobów polskiego kina niezależnego oraz ułatwienie komunikacji pomiędzy młodymi twórcami filmowymi, filmowcami-amatorami, organizatorami przedsięwzięć medialnych oraz przedstawicielami branży filmowej.

 

www.filmforum.pl

 


 

PARIS MUSIC (50% zniżki na muzykę do filmów)

 

W naszych zbiorach znajdziesz nieograniczoną ilość podkładów muzycznych do wykorzystania we wszelkich produkcjach radiowo-telewizyjnych, prezentacjach multimedialnych, filmach promocyjnych, reklamach, 
w oprawie serwisów internetowych, wideoreportaży okolicznościowych itp.


Dżingle, szpilki, źródła dźwiękowe, promosy, f/x-y, muzyka ilustracyjna, zwiastuny, newsy, efekty specjalne, dźwięki natury - to wszystko znajdziesz w naszej bogatej Bibliotece Muzycznej.


Nasz Bank Muzyki to nieodzowne narzędzie pracy dla: realizatorów, producentów, oprawców muzycznych, dźwiękowców, postproducentów. Jeśli jesteś jedną z tych osób - jesteś we właściwym miejscu! Znajdziesz tu podkłady muzyczne idealne do zilustrowania Twoich produkcji. Jeśli pracujesz w radiu, telewizji, w agencji reklamowej, w studiu produkcyjnym - ta oferta jest dla Ciebie!


Wszystkie nagrania z naszego Banku Muzyki posiadają licencję wydawcy do ich synchronizacji 
oraz publicznego odtwarzania.


Dołącz do grupy polskich profesjonalistów i pracuj z nami!!!

 

 www.parismusic.com.pl


 

 

WYDAWNICTWO WOJCIECH MARZEC (30 % zniżki na książki)

 

 

Wydawnictwo Wojciech Marzec zostało powołane w 2005 roku do wydawania książek służących podnoszeniu kwalifikacji zawodowych z zakresu filmu, teatru, fotografii oraz mediów. Pierwszą publikacją o tej tematyce, która szturmem zdobyła rynek jest książka "Jak napisać scenariusz filmowy" R.U. Russina i W.M. Downsa. Do tej pory nakładem wydawnictwa ukazało się 27 pozycji, wśród nich m.in.: "Film art. Sztuka filmowa", "5 tajników warsztatu filmowego", "Film dokumentalny. Kreatywne opowiadanie" oraz "Filmowanie. Podręcznik dla młodych". Współpracujemy z uznanymi w świecie filmowym wydawnictwami i autorami, takimi, jak David Bordwell, Blain Brown, Walter Murch i Christopher Vogler. Wydawnictwo obecne jest na najważniejszych branżowych wydarzeniach, festiwalach i targach.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.w-wm.pl/ oraz na profil w serwisie Facebook.

 

 


 

 WINMAR sklep fotograficzny (5%-10% zniżki na wybrany asortyment)WIN MAR Komputery to firma która nie tylko sprzedaje sprzęt komputerowy i świadczy usługi w tym zakresie  ale również oferuje sprzęt wideo i fotograficzny w najlepszych cenach. Posiadamy punkt stacjonarny w Poznaniu gdzie nasi specjaliści nie tylko doradzą jaki sprzęt wybrać ale również zaproponują najlepsze ceny. Naszą misją jest stała obsługa i opieka dlatego specjalizujemy się również w serwisie sprzętu zarówno komputerów i notebooków jak również kamer i aparatów cyfrowych. Proponujemy bardzo korzystne formy finansowania - atrakcyjne raty oraz leasing.

 

 

www.winmar.pl

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcesz skorzystać z wymienionych rabatów skontaktuj się z nami

Archiwum aktualności
Prowincjonalia mają charakter konkursu najlepszych polskich filmów fabularnych, telewizyjnych i dokumentalnych o tematyce wiejskiej i...
10.11.2012 w sobotę wieczorem poznaliśmy werdykt Jury 11. Międzynarodowego Forum Niezależnych Filmów Fabularnych oraz OFFowej...